شناخت تفریحات شبانه دبی

تفریحات شبانه دبی

تفریحات شبانه دبی را بشناسید

دبی یكی از لوكس ترین و مدرن ترین شهرهای كره زمین است. امكانات رفاهی و مكان های گردشگری در آن بسیار زیاد است.   همین باعث شده است كه این شهر یكی از مقصد های محبوب گردشگران در قاره آسیا به حساب می اید. از آن جا كه دبی نیز جز شهرهایی می باشد كه در شب زنده اند  تفریحات در آن به دو دسته تفریحات روزانه و تفریحات شبانه تقسیم می شوند.  تفریحات روزانه آن بسیار متنوع است. از ساحل گردی و تفریحات ساحلی گرفته تا رستوران ها و برج های شیك و سر به فلك كشیده. در این مطلب قصد داریم تفریحات شبانه دبی را معرفی كنیم .

قدم زدن در ساحل های دبی

یكی از تفریحات به یاد ماندنی در سفر به دبی ساحل گردی در شب است. یكی از معروف ترین ساحل های این شهر دبی مارینا می باشد. دبی مارینا از نظر نما و لاكچری بودن با محله بورلی هیلز در لوس آنجلس مقایسه می شود. در حال حاضر فاز اول این منطقه بسیار زیبا آماده می باشد. جدایی از زیبایی خود ساحل و بندرگاه ساختمان های بسیار زیبایی در این منطقه وجود دارد كه چشم انسان را به خود خیره می كند.

تجربه سافاری در شب های دبی

بخش زیادی از این شهر را بیابان تشكیل می دهد. اما اعراب از آن نیز استفاده كرده اند. نصب چادر ها برای اسكان در شب، شتر سواری شبانه و گشت در بیابان و تجربه كویر گردی، هم چنین ماشین های آفروید را برای تجربه گردشگری در شب فراهم كرده اند. علاوه بر موارد ذكر شده چای، قهوه و قلیان عربی به همراه غذاهای مختلف عربی در این چادر ها سرو می شود و تجربه ی یك شب به یاد ماندنی را برای علاقه مندان فراهم می سازد.

تفریحات شبانه دبی

آب نمای معروف دبی

معروف ترین مكان برای گردشگران در شب های دبی بازدید از آب نمای آن است. هزینه ساخت این آب نما بالغ بر 800 میلیون درهم می باشد. در این مجموعه 6600 چراغ به كار رفته است كه هر كدام توانایی تولید 25 رنگ را دارند. این مجموعه در طول روز تنها به مدت نیم ساعت فعال می باشد و در شب از ساعت 18 الی 23 فعال است. در سفر به دبی از هر چیز می توان گذشت به جز عكس گرفتن در كنار این آب نمای زیبا.

كلاب های گلف در دبی

جالب است بدانید كه دبی میزبان مسابقات گلف است. این مكان ها با نور پردازی های بسیار زیبا و خاص در شب یكی از چشم نواز ترين مجموعه های تفریحی دبی محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code