معرفی 3 تفریح شبانه در استانبول

تفریح شبانه در استانبول

چند تفریح شبانه در استانبول

سفر به استانبول بسیار خاطره انگیز است. این شهر به شهر تفریحات هیجان انگیز و تاریخی معروف شده است. رستوران ها، اماكن تاریخی و تفریحات بسیار گوناگون برای گردشگران و توریست ها مهیا می باشد. مانند هر مكان دیگری برخی از تفریحات این شهر رویایی در روز قابل استفاده است ولی هستند مكان هایی كه برای شب گردی بسیار جذاب و خاص هستند. با ما همراه باشید تا چند تفریح شبانه در استانبول را به شما معرفی كنیم.

تنگه ی بسفر

اگر به دنبال یك رویا هستید به هیچ وجه تنگه بسفر را از دست ندهید. در روز این مكان بسیار زیبا به نظر می رسد ولی تمام طراحی و نور پردازی آن در شب خودش را نشان می دهد. این تنگه خط جدایی اروپا و آسیا می باشد. جدایی از رستوران های معروف تركی كه در این مكان قرار دارند نورپردازی های بسیار خاص چه از ساحل و چه از طریق قایق ها این مكان را بسیار جذاب می كند.

بسیاری از شاعران و نویسندگان ترك از این مكان در نوشته های خود استفاده كرده اند و این نشان دهنده فضای بسیار عاشقانه ای است كه در بسفر وجود دارد. اگر به دنبال یك سفر عاشقانه و یك خاطره سازی بسیار زیبا هستید حتما چند ساعت از شب را برای بازدید تنگه بسفر در نظر بگیرید. هم چنین در صورتی كه بودجه سفر شما به قدر كافی باشد می توانید شام خود را در یكی از كشتی های كروز كه بر روی تنگه شناور هستند صرف كنید و شب خود را تكمیل كنید.

تفریح شبانه در استانبول

شهربازی های استانبول

در طی سالیان اخیر استانبول بر روی جذب گردشگر و توریست بسیار تمركز كرده است. یكی از اقداماتی كه در این راستا انجام شده ساخت شهربازی های بسیار بزرگ است كه در جهان معروف شده اند. وسایل تفریحی كه در شهربازی های گوناگون تهیه شده متفاوت است و برای خانواده و یا دورهمی های مجردی تداركات جداگانه ای در نظر گرفته شده است.از جمله این شهربازی ها می توان به لونا بوستانسی یا شهربازی ویالند اشاره كرد. البته كه تمام لطف شهربازی و استفاده از بازی های آن در شب بیشتر از روز است.

خیابان تكسیم

یكی از خیابان های بسیار معروف استانبول است كه در شب جان تازه ای میگیرد. تكسیم یك خیابان تجاری تفریحی است. تمام برند های معروف ترك در این خیابان یافت می شوند. هم چنین معروف ترین خوراكی های تركی نیز در خیابان تكسیم یافت می شوند. در سفر به استانبول گشت زنی در خیابان تكسیم را نباید از دست بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 1 = 2